Telefon
WhatsApp
Orkcoff Kahve

Orkcoff KAHVE

Üretim ve satış aşamalarında satış evveli ve ardından hizmetlerine büyük bir titizlikte ehemmiyet veren Orkcoff Kahve, her gün ilerleyen fabrikası ve büyüyen üretim gücüyle Türkiye'nin önde gelen kahve yapımcıları arasında yer almaktan gurur ve sevinç duymaktadır. Sizler amacıyla özel olarak seçtiği kahve çekirdeklerini, uzun yıllardır süren bilgi birikimi ve deneyimiyle özenle kavurarak sunmaktadır.

Üretim prosesinin her adımında etkin Kalite Kontrolü yaparak Besin Güvenliği Misyonu, yerel ve uluslararası mevzuatına ideal olarak ve müşterilerinin istekleri doğrultusunda, her alanda sıksık gelişerek; tertemiz ve güvenilir mamüller sunar. Çağın getirdiği yenilikler ve teknolojideki ilerlemeleri takip etmeyi kendisine ilke edinen Orkcoff Kahve bu bilinçle en yeni teknolojilere yatırım yapmakta kaliteli ve sıhhatli hizmet vermek amacıyla en ilerlemiş kahve makinelerini kullanmaktadır.

Müşterilerine her vakit en iyi şekilde hizmet etmeyi hedefleyen Orkcoff Kahve, mamülleri yönünden da sektörde gelişmeyi ve sıksık iyileşmeyi desteklemektedir. Amacı, müşterilerine her vakit beklentilerini karşılayacak kalitedeki mamülleri, dilenen vakitda, ideal fiyatlar ile sunabilmektir. Ürün ve hizmet niteliğini sıksık geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini en üst civarda karşılamak, kuvvetli bir etkileşim ile tüketici ile arasında duygusal bir bağ kurmak ve müşteri sadakatini sağlamak, Yurt içi ve vatan dışında rekabet gücünü ve kârlılığını yükseltmek misyonlarından bazıları; Faaliyet ortamında bulunduğu alanlarda, Türkiye´nin itimat edilir ve saygın kuruluşu olmak en mühim vizyonudur.

Özenle kavrulmuş bol alternatifli kahvelerini ve bir çok özel aRoma ile harmanladığı mamüllerini Kahve Üretim Fabrikası’nda geliştirmeye devam eden Orkcoff Kahve; Kaliteli hizmet anlayışı, eksper kadrosu ve özverili çalışmaları yardımıyla sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olarak mamüllerini Ankara Kazan’da bütün kahve sevenlerin beğenisine sunmaya devam etmektedir.

Bu bağlamda; Hayallerine, heyecanına ortak olan, güvenen Orkcoff Kahve’yi tercih eden Siz Değerli Müşterilerine teşekkürü borç bilir…

TEKLİF FORMU